Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie.dnv at henkreports .nl

donderdag 29 september 2016

Chili: Borrel & Algemene Ledenvergadering op 6 oktoberBeste leden van de Nederlandse Vereniging,

Het is alweer bijna oktober en dus is het weer tijd voor de gezellige maandelijkse borrel. Aangezien de Algemene Ledenvergadering (ALV) in september niet door is gegaan, zal deze samenvallen met de komende borrel.

Op donderdag 6 oktober zijn jullie om 19 uur van harte welkom om deze vergadering bij te wonen op de eerste verdieping van Flannery's Irish Geo Pub (Encomenderos 83, Las Condes, metro Tobalaba). Uiteraard zorgt de NLV voor een welkomstdrankje tijdens de ALV.

Aansluitend op de ALV wordt de maandelijkse borrel gehouden. Als het lekker weer is zullen we de borrel voortzetten op het dakterras.

Vriendelijke groeten,

Het bestuur van de NLV


Geen opmerkingen: