Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie.dnv at henkreports .nl

donderdag 14 september 2017

Nieuw reisadvies voor Cuba

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Cuba.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Cuba

 

Cuba kampt op dit moment met de gevolgen van orkaan Irma. Voedselvoorzieningen en drinkwatervoorzieningen zijn zeer beperkt. Veel gebieden, met name de noordelijke kust, zijn zonder elektriciteit. Veel wegen zijn afgesloten vanwege overstromingen en stormschade. Telefoon en internet is beperkt in het hele land. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in het land.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen: