Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 15 september 2017

Nieuw reisadvies voor Cuba

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Cuba.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Cuba

 

Reis alleen als het noodzakelijk is naar de noordelijke kuststreek van de provincies Camagüey, Ciego de Avila, Sancti Spíritus, Villa Clara, Matanzas en La Havana. Deze zijn zwaar getroffen door orkaan Irma. Voedselvoorzieningen en drinkwatervoorzieningen zijn beperkt. Veel gebieden, vooral aan de noordelijke kust, zitten regelmatig zonder elektriciteit. Neem contact op met uw reisorganisatie over de situatie in de plaats waar u naar toe reist.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.