Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 22 september 2017

Nieuw reisadvies voor Cuba

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Cuba.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Cuba

 

De situatie in Cuba herstelt zich na orkaan Irma. Vakantiereizen worden niet meer ontraden, behalve naar de noordelijke kuststreek en eilanden van de provincies Camagüey, Ciego de Avila en Sancti Spíritus. Deze zijn zwaar getroffen door orkaan Irma. De stad Havana en het internationale vliegveld vallen niet onder deze gebieden. Voor de rest van Cuba gelden veiligheidsrisico's. Elektriciteit-, telefonie- en internetverbindingen blijven beperkt in grote delen van het land. Hierdoor is ook de voedsel- en watervoorziening beperkt. Neem contact op met uw reisorganisatie over de situatie in de plaats waar u naar toe reist.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.