Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 september 2017

Nieuw reisadvies voor Dominicaanse Republiek

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Dominicaanse Republiek.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Dominicaanse Republiek

 

De orkaan Maria trekt op dit moment over het Caraïbisch gebied. Wilt u naar de Dominicaanse Republiek reizen? Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in het land. Bent u in het land en is er een noodsituatie? Volg het advies op van de lokale autoriteiten. Houd uw reisdocumenten en belangrijke documenten bij u. Zie de rubriek 'Natuurgeweld' voor de weersomstandigheden in dit gebied. Download de 24/7 BZ Reis app.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen: