Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie.dnv at henkreports .nl

donderdag 7 september 2017

Nieuw reisadvies voor Kenia

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Kenia.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Kenia

 

Het Hooggerechtshof van Kenia heeft de presidentsverkiezingen van 8 augustus 2017 ongeldig verklaard. De verkiezingscommissie heeft nieuwe presidentsverkiezingen voor 17 oktober 2017 aangekondigd. De kans op onrust, rellen en ongeregeldheden blijft aanwezig. Vermijd demonstraties, politieke bijeenkomsten en protesten. Met ingang van 28 augustus 2017 zijn plastic tasjes ten strengste verboden in Kenia. Hierop staan hoge geldboetes en gevangenisstraffen.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen: