Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 september 2017

Nieuw reisadvies voor Mexico

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Mexico.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Mexico

 

Op 19 september 2017 is Mexico weer getroffen door een aardbeving. De aardbeving had een kracht van 7.1 op de schaal van Richter. Het epicentrum lag nabij de stad Puebla, ongeveer 140 km ten zuidoosten van Mexico Stad. In de omgeving van de stad Puebla en Mexico Stad zijn slachtoffers gevallen. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Volg het advies op van de lokale autoriteiten en uw reisagent. Blijf bereikbaar in crisissituaties.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.