Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 september 2017

Nieuw reisadvies voor Puerto Rico

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Puerto Rico.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Puerto Rico

 

De orkaan Maria trekt op dit moment over het Caraïbisch gebied. Wilt u naar Puerto Rico reizen? Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in het land. Bent u in het land en is er een noodsituatie? Volg het advies van de lokale autoriteiten. Houd uw reisdocumenten en belangrijke documenten bij u. Zie de rubriek 'Natuurgeweld' voor de weersomstandigheden in dit gebied. Download de 24/7 BZ Reis app.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.