Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie.dnv at henkreports .nl

vrijdag 1 september 2017

Nieuw reisadvies voor Turkije

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Turkije.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Turkije

 

De noodtoestand is op 19 juli 2017 met 3 maanden verlengd. De Turkse autoriteiten hebben in het kader van de noodtoestand extra bevoegheden en nemen extra veiligheidsmaatregelen. Bij bezoek aan of verblijf in Turkije kan het voorkomen dat, voornamelijk aan Nederlanders met ook de Turkse nationaliteit, een (tijdelijk) uitreisverbod wordt opgelegd. Dit soms zonder dat meteen een opgaaf van redenen wordt gegeven.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen: