Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 29 september 2017

Nieuw reisadvies voor Zuid-Korea

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Zuid-Korea.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Zuid-Korea

 

Spanningen tussen Noord-Korea en Zuid-Korea zijn verder opgelopen als gevolg van nucleaire testen, raketlanceringen en militaire oefeningen. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen voor uw vertrek naar en tijdens uw verblijf in Zuid-Korea. Op de website van de ambassade vindt u een document met adviezen voor Nederlandse burgers in geval van crisis (juni 2017).

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS

 

 
 

Geen opmerkingen: