Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 1 februari 2017

Wat is Prinsjesdag?

DEN HAAG - Vandaag is het de derde dinsdag van september, Prinsjesdag. Koning Willem-Alexander leest in de Ridderzaal de Troonrede voor, een overzicht van de belangrijkste plannen van de regering voor het komende jaar. Vanaf 12.00 uur Nederlandse tijd kunt u het live volgen via denederlandsevereniging.nl

Aansluitend presenteert de Minister van Financien de Rijksbegroting en de Miljoenennota aan het parlement. Bekijk de filmpjes voor meer informatie over wat er allemaal gebeurt deze dag, het laatste filmpje gaat over de bijzondere actie van enkele Twentse studenten. Lees meer over de tradities en gebruiken van Prinsjedag.

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.