Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 25 augustus 2016

Brazilie: Het BZ Communicatieteam Rio2016: hoe haal je de pers met je boodschap?

Het BZ Communicatieteam Rio2016: hoe haal je de pers met je boodschap?
Een van de leuke dingen van de BZ-inzet rondom Rio2016 was de externe communicatie. Hoe zet je je boodschap weg, hoe haal je de pers met alle zaken die vooral op consulair gebied belangrijke tips bevatten voor de Nederlanders die de Olympische Spelen in Rio de Janeiro (gaan) bezoeken? Daar is een communicatieteam voor ingezet, met teamleden uit de drie posten in Brazilië en een medewerkster Directie Communicatie BZ.
Lees verder

De Olympische vlam gedoofd, ons werk gaat door…
Opluchting? Nee, het moment waarop de Olympische vlam doofde, voelde ik vooral trots en voldoening. Het was een fantastische ervaring om mee te maken, de tijd is voorbij gevlogen. Ondanks alle problemen en zorgen vooraf, heeft de stad zich een goede gastheer getoond. En TeamNL keert terug naar huis met 19 medailles, met meer goud dan in Londen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.