Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 24 augustus 2016

Olympische medaillewinnaars gehuldigd

Olympische medaillewinnaars gehuldigd
DEN HAAG - In Den Haag zijn vanmiddag de medaillewinnaars van Rio gehuldigd. Het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en NOC*NSF zetten de gouden, zilveren en bronzen sporters en coaches in het zonnetje. Minister-president Rutte ontving de sporters op het ministerie van Algemene Zaken. Daarna werden de medaillewinnaars en hun coaches gehuldigd in de Ridderzaal waar minister-president Rutte, minister Schippers van VWS, NOC*NSF voorzitter Bolhuis en chef de mission Hendriks hen toespraken. Vervolgens vertrokken de Nederlandse medaillewinnaars van de Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro per oranje Gazellefiets naar Paleis Noordeinde voor een ontvangst door het Koninklijk Paar. Minister Schippers verraste de gouden medaillewinnaars In de Ridderzaal met een Koninklijke Onderscheiding. Anna van der Breggen, Elis Ligtlee, Ilse Paulis, Maaike Head, Sharon van Rouwendaal,...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.