Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 15 september 2016

17-25 september 2016: Nationale Sportweek in heel Nederland

17-25 september 2016: Nationale Sportweek in heel Nederland
Utrecht host city van de Nationale Sportweek ARNHEM – Komende week viert heel Nederland de Nationale Sportweek. Overal in het land worden tal van sportactiviteiten georganiseerd en Utrecht is dit jaar host city van de Nationale Sportweek. Met ingang van 2016 wordt de Sportweek voortaan ieder jaar in september georganiseerd en dit jaar is dat van 17 tot en met 25 september. De Nationale Sportweek is een initiatief van NOC*NSF met als doel sporten en bewegen te promoten. Het evenement laat in het hele land zien hoe gezond en vooral leuk sporten en bewegen is. Tijdens de week openen honderden sportclubs en andere organisaties in 170 gemeenten hun deuren en verzorgen ze sportclinics, -toernooien en -demonstraties. Verenigingsleden worden uitgedaagd iemand mee te nemen naar zijn of haar club om kennis te maken met de betreffende sport. Daarnaast zijn 40 sportbonden betrokken bij de Nationale...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.