Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 september 2016

Begroting BHOS: inzet op convenanten, armoedebestrijding en eerlijkere handel

Begroting BHOS: inzet op convenanten, armoedebestrijding en eerlijkere handel
Minister Lilianne Ploumen voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking wil in het komende begrotingsjaar een reeks convenanten voor verbetering van de arbeids- en milieu omstandigheden in ontwikkelingslanden gerealiseerd zien. Deze convenanten worden per sector overeengekomen en bestaan uit afspraken tussen bedrijven, ngo's, vakbonden en het ministerie. 'Na het textielconvenant dat in juni is overeengekomen,  reken ik op nog een aantal akkoorden de komende tijd. Met deze aanpak zetten...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.