Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 23 september 2016

Cybersecurity Matchmaking Event 2016

Cybersecurity Matchmaking Event 2016
Op 14 oktober 2016 vindt in Den Haag het Cybersecurity Matchmaking Event 2016 plaats. Belangrijk doel van de bijeenkomst is om te zien hoe het hoger onderwijs op het gebied van cybersecurity verbeterd kan worden. Een ander doel is om de behoeften van de publieke en private sector op dit terrein...
Lees verder

Octrooiblog: Snel kokend water? Wat heet!
Miniatuurvoorbeeld:  Het is weer herfst. Het seizoen waarin een kop warme thee of soep nog lekkerder smaakt. Thee of poedersoep zijn binnen een paar seconden klaar. Maar het duurt enkele minuten voor het water kookt.
Lees verder

Nederlands-Chinees consortium opent Wetland Park in Deyang
Miniatuurvoorbeeld:  De stad Deyang in China verwelkomde op 23 september het Wetland Park, ontworpen en ontwikkeld door Nederlandse en Chinese bedrijven.
Lees verder

Nieuw EASME-programma Overseas Trade Fair
Miniatuurvoorbeeld:  Het Europese agentschap voor het mkb (Executive Agency for SMEs, EASME) introduceert het Overseas Trade Fair Programme. Het nieuwe programma is onderdeel van fase 3 van het SME Instrument.
Lees verder

Derde tender SBIR Cybersecurity binnenkort opengesteld
Miniatuurvoorbeeld:  De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) voert dit jaar de 3e tender SBIR Cybersecurity uit.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.