Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 18 september 2016

Daverend slotakkoord TeamNL in Rio

Daverend slotakkoord TeamNL in Rio
RIO DE JANEIRO - De paralympische ploeg van TeamNL heeft voor een daverend slotakkoord gezorgd op de laatste dag van de Spelen waarop Nederlanders in actie kwamen. Met tweemaal wielergoud, goud, zilver en brons op de atletiekbaan en goud en brons in het zwembad, kwam de teller van de Nederlandse ploeg op 62 medailles te staan. Op de laatste lange klim van zijn wegrace werd Daniel Abraham Gebru voorbij gestreefd door de Australiër Donohoe en de Oekraïener Dementyev. Gebru bleef eigen tempo rijden, zag de achtervolgers naderen, maar kon in de slotfase toch weer aansluiten bij de kop van de wedstrijd."Toen ze vol de eindsprint aangingen was ik alsnog gezien. Ik had me al tevreden gesteld met brons en zat te kijken wat er gebeurde. Ineens zag ik ze vallen en toen wist ik dat ik moest sprinten voor goud." Gebru werd de stomverbaasde winnaar. Tandemwielrenners Ter Schure en Fransen waren...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.