Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 27 september 2016

Dertiende Nationale Sportweek afgesloten in host city Utrecht

Dertiende Nationale Sportweek afgesloten in host city Utrecht
ARNHEM - De Nationale Sportweek 2016 is voorbij. Afgelopen zondag werd de dertiende editie officieel afgesloten in host city Utrecht met een mooi sportfestival. Ruim 7.000 mensen brachten een bezoekje aan het Griftpark, waar het festival plaatsvond. Maar ook de rest van de week werden sportactiviteiten in Utrecht én in de rest van het land volop bezocht. De Nationale Sportweek vond plaats van 17 tot en met 25 september. Zo'n 25 verschillende organisaties verzorgden allerlei sportactiviteiten tijdens het afsluitende Sportweekfestival in het Griftpark in Utrecht. Vanzelfsprekend waren ook de sportpromotors van de Nationale Sportweek van de partij, zoals Innocent Anyanwu, Ria Valk, Monique Kalkman, Joris Putman, Annamarie Thomas, Kiran Badloe en teamcaptain Arie Boomsma. Ook waren er optredens van artiesten als B-Brave, O'g3ene, Maan, Sharon Doorson en de Utrechtse band Queen's Jelly....
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.