Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 september 2016

Dijsselbloem: 'Illusie dat economie ooit weer 3,5 procent per jaar groeit'

Dijsselbloem: 'Illusie dat economie ooit weer 3,5 procent per jaar groeit'
Tijdens zijn laatste Prinsjesdag als minister van Financiën in het kabinet Rutte II, neemt Jeroen Dijsselbloem met NU.nl de tijd om terug te blikken op het beleid van de afgelopen vier jaar. "De hoge groeipercentages van twintig jaar geleden kunnen we niet meer verwachten."
Lees verder

Fractieleiders nemen begroting onder vuur in Algemene Beschouwingen
Woensdag en donderdag is het aan de fractievoorzitters in de Tweede Kamer om tijdens de Algemene Politieke Beschouwingen de begroting die dinsdag is gepresenteerd nog eens streng onder de loep te nemen. 
Lees verder

'Goed vestigingsklimaat combineren met aanpak belastingontwijking'
Het vestigingsklimaat in Nederland moet gewaarborgd blijven zonder dat bedrijven hier ingewikkelde constructies optuigen om zo min mogelijk belasting te betalen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.