Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 september 2016

Economische missie naar de Verenigde Staten met minister van Economische Zaken Henk Kamp en ZKH Prins Constantijn van...

Economische missie naar de Verenigde Staten met minister van Economische Zaken Henk Kamp en ZKH Prins Constantijn van Oranje
Wilt u zakendoen, samenwerken of contacten aanhalen aan de westkust van de Verenigde Staten? Ga dan mee met de economische missie van 5 tot en met 11 januari 2017 naar Las Vegas en San Francisco (Silicon Valley). De missie staat onder leiding van Henk Kamp, minister van Economische Zaken, met ZKH...
Lees verder

Toewijzing pluimvee- en eiersector september 2016
Thumbnail:  Nieuwsbericht 16.088 - De Europese Commissie heeft de toewijzingspercentages bekendgemaakt voor diverse invoerregelingen in de pluimvee- en eiersector.
Lees verder

Octrooiblog: Die Franse vakantie zit in je zak
Thumbnail:  Veel van ons zijn afgelopen zomer naar zonnig Frankrijk afgereisd om daar de vakantie door te brengen. Lekker eten en drinken, luieren, wandelen en leuke stadjes bezoeken.
Lees verder

Opening invoer gezouten en ander pluimveevlees oktober 2016
Thumbnail:  Nieuwsbericht 16.089 - Van 1 tot en met 7 oktober 2016, uiterlijk om 13.00 uur kunt u aanvragen indienen voor importrechten en/of invoercertificaten voor de invoerregeling gezouten en ander pluimveevlees
Lees verder

20 jaar Marie Skłodowska-Curie! Amsterdam - 8 november
National Contact Point voor de Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) organiseert samen met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) een feestelijk netwerkevenement in Nemo Amsterdam op dinsdag 8 november 2016. Op deze dag vieren wij de actieve en succesvolle deelname van Nederland aan de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.