Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 september 2016

EU-investeringsovereenkomst China: deel uw ervaringen!

EU-investeringsovereenkomst China: deel uw ervaringen!
Thumbnail:  De EU onderhandelt met China over een investeringsovereenkomst om de handelsrelaties met dit land te verbeteren.
Lees verder

Matchmaking op de India International Engineering Sourcing Show (IESS)
Van 16 tot en met 18 maart vindt in Chennai de International Engineering Sourcing Show plaats. De IESS is India's grootste internationale vakbeurs voor de mechanische industrie (engineering) en de maakindustrie. Ruim 400 Indiase en internationale exposanten en 500 buitenlandse delegaties nemen deel...
Lees verder

Vind internationale zakenpartners op de AgriFoodTech vakbeurs
De agrifood-sector kan niet meer zonder hightech- en ICT-oplossingen. Daarom organiseert het Enterprise Europe Network Nederland tijdens de AgriFoodTech vakbeurs en congres een B2B Meet & Match event. Ontmoet op 14 en 15 december nieuwe internationale zakenpartners in de Brabanthallen in Den...
Lees verder

Matchmaking tijdens de Green Days op Pollutec in Lyon
Zoekt u internationale samenwerkingspartners op het gebied van duurzame energie, energie uit afval of afvalwater, duurzame steden of andere duurzame oplossingen? Enterprise Europe Network (EEN) organiseert op 29 en 30 november 2016 een matchmaking event tijdens de Green Days 2016 op Pollutec 2016...
Lees verder

Succesfactoren bij ondernemen in ontwikkelingslanden: Lokale partners
Miniatuurvoorbeeld:  Samen met een lokale ondernemer een nieuw bedrijf opstarten is één van de succesfactoren om zaken te doen in ontwikkelingslanden.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.