Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 september 2016

Ferrero wil sportplezier kinderen vergroten

Ferrero wil sportplezier kinderen vergroten
Partner Nationale Sportweek lanceert actieplan met NOC*NSF UTRECHT - Ferrero en NOC*NSF geven verdere invulling aan het partnership tussen Kinder+Sport en de Nationale Sportweek. Hiervoor lanceerden ze woensdag 21 september het actieplan 'Joy of moving'. Doel is vanuit de Nationale Sportweek initiatieven te ontplooien, waarbij kennis en plezier op een duurzame manier bijdragen aan meer en beter bewegen door kinderen. De focus ligt daarbij vooral op de verbinding tussen sport en onderwijs. Een 3D streetart van de Utrechtse kunstenaar Ruben Poncia met als thema 'sportplezier' markeert de lancering voor dit actieplan. De 3D streetart is een echte eyecatcher en zet letterlijk en figuurlijk beweging in gang. De Utrechtse kunstenaar Poncia begon afgelopen zaterdag aan dit kunstwerk van 40 m2 op het plein achter het oude Stadhuis. Vijftig kinderen uit diverse Utrechtse wijken sloten de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.