Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 3 september 2016

Frankrijk: Verblijf wegens ziekte in Nederland: binnenlands belastingplichtig!

Verblijf wegens ziekte in Nederland: binnenlands belastingplichtig!
Hierbij een uitspraak in hoger beroep van de belastingrechter in Amsterdam over een persoon die na jarenlang in Spanje te hebben gewoond tegen zijn zin wegens ziekte terugkeert naar Nederland en daardoor ongewild aldaar weer binnenlands belastingplichtig wordt. Het gerechtshof maakt er werk van en en onderzoekt grondig alle privé-omstandigheden. De uitspraak is analoog toepasbaar […] Het bericht Verblijf wegens ziekte in Nederland: binnenlands belastingplichtig! verscheen eerst op...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.