Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 14 september 2016

Goud en driemaal zilver op zesde dag Rio 2016

Goud en driemaal zilver op zesde dag Rio 2016
RIO DE JANEIRO - De zesde dag van de Paralympische Spelen bracht voor TeamNL vier medailles. Kelly van Zon zorgen voor een gouden begin van de dag door haar titel in het damesenkelspel tafeltennis van Londen 2012 te prolongeren. In het zwembad kwamen er 's avonds nog drie zilveren plakken bij. Thijs van Hofweegen pakte op de 400 meter vrije slag zijn eerste Paralympische medaille. Ook Liesette Bruinsma won zilver, op de 100 meter schoolslag. Michael Schoenmaker deed hetzelfde op de 200 meter vrije slag. Na het laatste punt vloog Van Zon in sneltreinvaart in de armen van haar coach Johan Lieftink. "We hebben er de afgelopen vier jaar keihard samen voor gewerkt. De laatste weken was het ontzettend stressvol, ik ben altijd zenwuwachtig op grote evenementen. Het is nergens voor nodig, maar het gebeurt wel. Het is dan hartstikke fijn om Johan langs het veld te hebben zitten." De zilveren...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.