Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 september 2016

Het Koninklijk Huis: Koning reikt Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2016 uit

Koning reikt Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2016 uit
Zijne Majesteit de Koning reikt vrijdagmiddag 7 oktober de Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2016 uit in het Koninklijk Paleis Amsterdam. Vier jonge kunstenaars ontvangen deze aanmoedigingsprijs, een bedrag van 6.500 euro. Na de uitreiking opent de Koning de tentoonstelling waar de winnende werken en een selectie uit de overige ingezonden schilderijen te zien zijn.
Lees verder

Koning ontvangt Hertogin van Cambridge
Zijne Majesteit de Koning ontvangt Hare Koninklijke Hoogheid de Hertogin van Cambridge dinsdagmiddag 11 oktober voor een lunch in Villa Eikenhorst in Wassenaar.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt jaarvergadering WBG en IMF en houdt Duisenberg Lezing
Hare Majesteit Koningin Máxima neemt van donderdagmiddag 6 tot en met zondag 9 oktober deel aan de jaarvergadering van de Wereldbank Groep (WBG) en het Internationaal Monetair Fonds (IMF) in Washington DC. Zaterdag 8 oktober houdt zij in dit kader de Duisenberg Lezing van de Rabobank. Koningin Máxima bezoekt Washington in haar functie van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.