Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 16 september 2016

Het Koninklijk Huis: Mededeling van het Kabinet van de Koning

Mededeling van het Kabinet van de Koning
Zijne Majesteit de Koning heeft vandaag besloten dr. R.H.A. Plasterk met ingang van 16 september 2016 wederom te belasten met de leiding van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.
Lees verder

Koningin Máxima bij conferentie Future of Finance van FMO
Hare Majesteit Koningin Máxima woont maandagochtend 26 september 2016 in de TheaterHangaar in Katwijk de Future of Finance conferentie bij van FMO, de Nederlandse Financieringsmaatschappij voor Ontwikkelingslanden.
Lees verder

Koning bij opening congres Brandweer Nederland en werkbezoek Twente Safety Campus
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander is donderdag 6 oktober aanwezig bij de opening van het Landelijk Congres Brandweer Nederland in het Wilminktheater in Enschede. Hij zal een speech houden. Aansluitend brengt hij een werkbezoek aan de Twente Safety Campus.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.