Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 september 2016

Hogere subsidies voor Duitse scheepswerven


Hogere subsidies voor Duitse scheepswerven
Thumbnail:  Het Duitse ministerie voor Economie en Energie subsidieert innovatieve producten of processen in de maritieme sector, die sterk verbeterd of vernieuwd zijn ten opzichte van de huidige techniek.
Lees verder

Hogere subsidies voor Duitse havens
Thumbnail:  Het Duitse ministerie voor Economie en Energie subsidieert innovatieve producten of processen in de maritieme sector, die sterk verbeterd of vernieuwd zijn ten opzichte van de huidige techniek.
Lees verder

Toewijzing invoerregelingen pluimvee- en eiersector september 2016 deel 2
Thumbnail:  Nieuwsbericht 16.090 - Van 1 tot en met 7 september 2016 kon u uw aanvragen voor importrechten en/of invoercertificaten indienen voor diverse invoerregelingen in de pluimvee- en eiersector.
Lees verder

EU-handelsakkoord met Mercosur: deel uw ervaringen
Thumbnail:  De EU onderhandelt met de douane-unie Mercosur om de handel met Argentinië, Brazilië, Paraguay en Uruguay makkelijker, transparanter, eerlijker en voorspelbaarder te maken.
Lees verder

Extra budget voor WBSO in 2017
Thumbnail:  In de op Prinsjesdag gepresenteerde Miljoenennota staan de plannen voor de S&O-afdrachtvermindering (WBSO) in 2017.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.