Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 september 2016

In de zomer is nog nooit zoveel gesport als in 2016

In de zomer is nog nooit zoveel gesport als in 2016
ARNHEM - In Nederland is tijdens de zomermaanden nog nooit zoveel gesport als in 2016. Met percentages van 63 procent in juni, 60 procent in juli en 59 procent in augustus was er bijna geen terugval in het percentage Nederlanders dat maandelijks vier keer of vaker sportte ten opzichte van de eerste vijf maanden van 2016. De sportdeelname bij kinderen en jongeren in de leeftijd van 5-18 jaar kende nog wel een zomerdip. Dat blijkt uit maandelijks onderzoek dat GfK verricht voor NOC*NSF.Met onder andere het EK Atletiek in eigen land en de Olympische en Paralympische Spelen was de zomer van 2016 een echte sportzomer. Ook de sportdeelname in de zomermaanden van 2016 was opvallend hoger ten opzichte van voorgaande jaren. 59% van de Nederlanders (5-80 jaar) heeft in de maand augustus 2016 vier keer of vaker gesport. Dat komt overeen met circa 9.1 miljoen Nederlanders. In augustus 2014 (55%) en...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.