Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 september 2016

Kamer van Koophandel: Succesvol importeren, hoe pakt u dat aan? 
 
  KvK Kamer van Koophandel   september 2016    
 
 
 
Succesvol importeren, hoe pakt u dat aan?
 
 
 
Uw website in het Duits: 7 valkuilen
 
 
 
Voedingssupplementen uit de VS importeren? Hier moet u op letten.
 
 
 
Vraag buitenlandse btw terug vóór 1 oktober 2016
 
 
 
Handel met Iran langzaam op gang
 
 
 
Wat u moet weten over invoerrechten
 
 
 
Deze bijeenkomsten mag u niet missen
 
 
 
Vragen naar aanleiding van deze nieuwsbrief?
 
 
 
 
 
alt tekst
Succesvol importeren, hoe pakt u dat aan?
 

Gaat u voor het eerst importeren? Of wilt u uw productgroepen of importlanden uitbreiden? Laat u dan bij Road2Import op 27 september informeren over de ins en outs van producteisen, invoerrechten, Incoterms en betalingen. Ook praktijkverhalen ontbreken niet. Onder andere van Steven van Bommel, de ceo van Banbaoworld.

 
Meld u aan
 
 
 
 
 
Uw website in het Duits: 7 valkuilen
 

Een website gericht op klanten in Duitsland, hoe moeilijk kan het zijn? U vertaalt uw Nederlandse website in het Duits en kijkt vervolgens wat er gebeurt. Helaas is het niet zo simpel. Naast de nodige culturele verschillen zijn er ook de nodige juridische verschillen met bijbehorende risico's. We zetten de zeven belangrijkste valkuilen voor u op een rij. 

 
Vermijd de 7 valkuilen
 
 
 
 
 
alt tekst
Voedingssupplementen uit de VS importeren? Hier moet u op letten.
 

Met regelmaat krijgt KvK-adviseur Marcel Hoebink vragen van (startende) ondernemers die voedingssupplementen willen importeren. Veel van deze producten worden geleverd vanuit de Verenigde Staten. De meest voorkomende vraag: "Met welke regels krijg ik als importeur te maken?".

 
Lees het blog
 
 
 
 
 
Vraag buitenlandse btw terug vóór 1 oktober 2016
 

U kunt de in andere EU-landen betaalde btw op goederen of diensten voor uw onderneming terugvragen via de Nederlandse Belastingdienst. Er geldt een drempelbedrag van € 50. Verzoeken moeten vóór 1 oktober door de Belastingdienst zijn ontvangen.

 
Lees meer
 
 
 
 
 
alt tekst
Handel met Iran langzaam op gang
 

Een handelsmissie in mei, een KLM-lijndienst in november: duidelijke signalen dat zakendoen met Iran weer mogelijk is. Toch zijn er nog de nodige barrières. Vooral het regelen van betaaltransacties is moeizaam. Moeizaam, maar niet onmogelijk.

 
Meer over zakendoen met Iran
 
 
 
 
 
Wat u moet weten over invoerrechten
 
Dagelijks krijgen KvK-adviseurs vragen over import uit landen buiten de EU. Vaak zien ondernemers op tegen het uitzoeken van invoerrechten, documenten en specifieke regelgeving. Hoewel het vaak maatwerk is, zijn er ook basisregels. De presentatie 'Import uitgelegd' zet de belangrijkste informatie rondom invoerrechten helder op een rij.
 
Bekijk de presentatie
 
 
 
 
 
 
Deze bijeenkomsten mag u niet missen
 

 
 
 
 
 
 
Vragen naar aanleiding van deze nieuwsbrief?
 
Bel dan met een KvK-adviseur: 088 585 2222 of mail naar: groei@kvk.nl
 
Meer informatie over internationaal ondernemen
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.