Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 september 2016

Nationaal Archief: Ruben Terlou lezing bij het Nationaal Archief

Ruben Terlou lezing bij het Nationaal Archief
Op zondag 25 september geeft Ruben Terlou een lezing te geven over zijn reis als fotograaf door China. Hij doet dat aan de hand van door hem gemaakte foto's en beeldfragmenten. De lezing wordt georganiseerd rondom de recent geopende...
Lees verder

Help mee VOC kaarten een plek op de wereldkaart te geven
Het Nationaal Archief is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen om VOC-kaarten te koppelen aan moderne kaarten, het zogenoemde georefereren. Deze kaarten kunnen we dan gebruiken in onze aankomende VOC-tentoonstelling. lees...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.