Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 september 2016

Nationaal Archief: Staatsgreep Turkije 1960

Staatsgreep Turkije 1960
In de avond en nacht van 15 op 16 juli verijdelt de Turkse staat een couppoging. Staatsgrepen of pogingen daartoe zijn geen onbekend fenomeen in de Turkse geschiedenis. In het archief van de Nederlandse ambassade in Turkije vinden we hiervan sporen...
Lees verder

Een Boheems pronkjuweel in Goudenrand
In de zomer van 1672 regent het een maand lang bommen boven Groningen. Onder aanvoering van Carl von Rabenhaupt weten de verdedigers de troepen van de Prins-Bisschop van Munster, Bernard von Galen buiten de stad te houden. lees verder
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.