Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 27 september 2016

Nationaal Archief: Veilig naar school

Veilig naar school
Maandag 5 september is de zomervakantie in heel Nederland weer voorbij en start ook in regio Zuid de jaarlijkse verkeersveiligheidscampagne ‘De scholen zijn weer begonnen’. Die is nog altijd nodig omdat in de eerste schoolweken na de zomervakantie...
Lees verder
 
Landenpagina’s over gedeeld cultureel erfgoed online
Nederland deelt door de handelsactiviteiten van de VOC, WIC en kolonies een rijke historie met landen over de hele wereld. Een geschiedenis die natuurlijk ook zijn sporen heeft nagelaten in archieven. Een overzicht van gedeelde archieven is op de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.