Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 september 2016

NCA-jaarmarkt 16 oktober 2016

september 26, 2016

Beste NCA-leden, kennissen, vrienden, ….

Op zondag 16 oktober bent u allen weer van harte welkom op de NCA-Jaarmarkt (voorheen de H.A.I.) in Krazy World te Algoz. Op de jaarmarkt vindt u net zoals in voorgaande jaren een keur aan Nederlandse en Vlaamse bedrijven die hun producten en diensten graag aan u tonen en waar u ook terecht kunt met uw vragen. En natuurlijk vindt u er weer diverse horeca met lekkere hapjes. Om uw dorst te lessen kunt u terecht bij de bar van Krazy World.

Nieuw dit jaar zijn de workshops: 10 creatieve ondernemers geven een 30 minuten durende gratis introductieworkshop over hun specialiteit. Een eenvoudige en kosteloze manier om kennis te maken met zo´n workshop.

Met een paar dagen valt het oktobernummer van de Blik op Portugal bij u op de mat. Daarin vindt u een lijst met alle aanwezige ondernemers en horeca, plus de workshops waaraan u mee kunt doen.

Tot ziens op de NCA-Jaarmarkt op zondag 16 oktober a.s.!

 

 

U ontvangt deze e-mail omdat u zich hier voor aangemeld heeft bij de NCA.
Om u af te melden voor de NCA nieuwsbrief kunt u hier klikken.
Klik hier om de mail in uw browser te lezen.

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.