Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 september 2016

NFF: Kick-off Buddy Film Project @ #NFF2016


Kick-off Buddy Film Project @ #NFF2016
Gevluchte filmmakers uit onder andere Syrië, Iran en Nigeria zullen samen met Nederlandse filmmakers, onder leiding van Dennis Overeem, de cast en crew vormen van een film die komend jaar van A tot Z wordt geproduceerd.
Lees verder

Nederlands Film Festival zichtbaar in alle stadskwartieren van de Utrechtse binnenstad
De kenmerkende festivalsfeer is al in de gehele binnenstad voelbaar, morgen gaat het 36e Nederlands Film Festival van start! Met veel plezier is het NFF dit jaar een samenwerking aangegaan met Utrechtse ondernemers in de stadskwartieren in de binnenstad. Zowel het Domkwartier als het Stadhuiskwartier, het Museumkwartier, het Vredenburgkwartier en het Universiteitskwartier vieren dit jaar het feest van de Nederlandse film met een op maat gemaakt NFF-stadsprogramma. De samenwerking wordt mede mogelijk gemaakt door Centrummanagement Utrecht (CMU).
Lees verder

Geen opmerkingen: