Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 september 2016

Olympisch Gala Right to Play levert 368 duizend euro op

Olympisch Gala Right to Play levert 368 duizend euro op
DEN HAAG - Right To Play organiseerde woensdag in de tuin van het Vredespaleis in Den Haag voor de derde keer in samenwerking met NOC*NSF het Olympisch Gala. Tijdens de bijaankomt werd ruim 368 duizend euro opgehaald voor de programma's van Right to Play.Zesentwintig Olympiërs die in Rio in actie kwamen, waren aanwezig. Onder hen medaillewinnaars Nouchka Fontein, Sharon van Rouwendaal en de gouden lichte dubbeltwee, Ilse Paulis en Maaike Head. Daarnaast schoof ook een tiental voormalige topsporters en ambassadeurs van Right To Play aan, evenals Johann Olav Koss, de oprichter van Right To Play. Tijdens het Gala was er natuurlijk de spotlight voor de prestaties van Team NL in Rio. Daarnaast werd er geld opgehaald voor de programma's van Right To Play. Tijdens de veiling boden aanwezige sporters spontaan items aan die door Alexander Pechtold aan de hoogste bieder werden verkocht. Zo bood...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.