Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 30 september 2016

Ons Oranje! Jorritsma maakt kwalificatie af

Jorritsma maakt kwalificatie af
Hans Jorritsma, sinds december 1996 teammanager van het Nederlands elftal, blijft tot het einde van de lopende kwalificatiecampagne voor het WK 2018 in deze functie aan Oranje verbonden. Na overleg met Hans Jorritsma en bondscoach Danny Blind, is ervoor gekozen de verbintenis te laten doorlopen tot 1 december 2017. Directeur betaald voetbal Jean-Paul Decossaux: “Ik ben blij dat we er zijn uitgekomen. Dit bevordert de rust rondom het team. En die rust is noodzakelijk. Spelers en technische staf moeten volgende week hun vizier volledig kunnen richten op de kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland en Frankrijk.”   Opvolger De KNVB hoopt op korte termijn de besprekingen met de opvolger van Jorritsma af te ronden. De nieuwe collega, die de komende tijd door Jorritsma wordt ingewerkt, neemt dan per 1 december 2017 de teammanagementtaken van laatstgenoemde over.
Lees verder

Jorritsma maakt kwalificatiereeks af
Hans Jorritsma, sinds december 1996 teammanager van het Nederlands elftal, blijft tot het einde van de lopende kwalificatiecampagne voor het WK 2018 in deze functie aan Oranje verbonden. Na overleg met Hans Jorritsma en bondscoach Danny Blind, is ervoor gekozen de verbintenis te laten doorlopen tot 1 december 2017. Directeur betaald voetbal Jean-Paul Decossaux: “Ik ben blij dat we er zijn uitgekomen. Dit bevordert de rust rondom het team. En die rust is noodzakelijk. Spelers en technische staf moeten volgende week hun vizier volledig kunnen richten op de kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland en Frankrijk.”   Opvolger De KNVB hoopt op korte termijn de besprekingen met de opvolger van Jorritsma af te ronden. De nieuwe collega, die de komende tijd door Jorritsma wordt ingewerkt, neemt dan per 1 december 2017 de teammanagementtaken van laatstgenoemde over.
Lees verder

Vier spelers terug bij Oranje
Jordy Clasie, Stefan de Vrij, Rick Karsdorp en Terenco Kongolo maken onderdeel uit van de 23-koppige selectie van bondscoach Danny Blind. Het viertal zal zich maandag melden in Grand Hotel Huis ter Duin voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland (7 oktober) en Frankrijk (10 oktober). Karsdorp maakte eerder al onderdeel uit van de selectie voor het Nederlands elftal, maar moet zijn debuut nog maken. Kongolo heeft drie interlands achter zijn naam staan, waarvan de laatste vorig jaar november tegen Wales is. Stefan de Vrij keert terug bij Oranje na een langdurige knieblessure. De verdediger van Lazio speelde vorig jaar september, tegen Turkije, voor de laatste keer namens het Nederlands Elftal. Ook Clasie keert terug bij Oranje. Jorrit Hendrix en Ron Vlaar ontbreken bij Oranje vanwege blessures, die zij deze week in Europees verband bij hun club opliepen. De volledige selectie: Steven Berghuis (Feyenoord), Daley Blind (Manchester United), Jeffrey Bruma (Wolfsburg), Jasper Cillessen (Ajax), Jordy Clasie (Southampton), Virgil van Dijk (Southampton), Bas Dost (Sporting Lissabon), Luuk de Jong (PSV), Rick Karsdorp (Feyenoord), Davy Klaassen (Ajax), Terence Kongolo (Feyenoord), Luciano Narsingh (PSV), Quincy Promes (Spartak Moskou), Davy Pröpper (PSV), Wesley Sneijder (Galatasaray), Maarten Stekelenburg (Everton FC), Kevin Strootman (AS Roma), Joël Veltman (Ajax), Stefan de Vrij (Lazio), Georginio Wijnaldum (Liverpool FC), Jetro Willems (PSV), Jeroen Zoet (PSV)
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.