Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 september 2016

Ons Oranje! Samenvatting Zweden-Oranje


Samenvatting Zweden-Oranje
Oranje was dinsdagavond dichtbij een overwinning op Zweden. Dankzij een doelpunt van Wesley Sneijder werd een achterstand weggewerkt, maar het lukte het Nederlands elftal vervolgens niet om de winnende treffer achter de Zweedse doelman te werken. Bekijk de samenvatting.
Lees verder

Aftermovie: Zweden-Nederland
Gesteund door het Oranjelegioen is het Nederlands elftal dinsdagavond de WK-kwalificatie begonnen. In Zweden werd een punt gepakt, al was Oranje in de slotfase dichtbij de winnende treffer. De Aftermovie geeft een blik op de complete avond van de supporters: voor, tijdens en na de wedstrijd.
Lees verder

De Vrij in voorselectie Oranje
Bondscoach Danny Blind heeft een voorselectie geformeerd voor de WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Wit-Rusland en Frankrijk. De voorlopige selectie van Oranje telt 29 spelers. De voorlopige selectie is als volgt: Vurnon Anita (Newcastle United), Steven Berghuis (Feyenoord), Daley Blind (Manchester United), Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg), Jasper Cillessen (FC Barcelona), Jordy Clasie (Southampton), Virgil van Dijk (Southampton), Bas Dost (Sporting CP), Jorrit Hendrix (PSV), Vincent Janssen (Tottenham Hotspur), Luuk de Jong (PSV), Rick Karsdorp (Feyenoord), Davy Klaassen (Ajax), Terence Kongolo (Feyenoord), Luciano Narsingh (PSV), Quincy Promes (Spartak Moskou), Davy Pröpper (PSV), Bart Ramselaar (PSV), Wesley Sneijder (Galatasaray), Maarten Stekelenburg (Everton), Kevin Strootman (AS Roma), Kenny Tete (Ajax), Joël Veltman (Ajax), Ron Vlaar (AZ), Michel Vorm (Tottenham Hotspur), Stefan de Vrij (Lazio), Georginio Wijnaldum (Liverpool), Jetro Willems (PSV) en Jeroen Zoet (PSV). Tickets Regel nu tickets voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland en Frankrijk in de KNVB ticketshop. Definitieve selectie Welke spelers deel gaan uitmaken van de definitieve selectie, maakt Blind vrijdag 30 september bekend, tijdens een persconferentie in Zeist. Plaats van handeling is het Trainingscentrum van de KNVB Campus. De bijeenkomst begint om 12.00 uur. De eerste van de twee thuisduels in de kwalificatiecampagne voor het WK 2018 staat vrijdag 7 oktober in de agenda. De ontmoeting met Wit-Rusland vindt plaats in Stadion Feijenoord in Rotterdam. Maandag 10 oktober neemt Oranje het in de Amsterdam ArenA op tegen Frankrijk. Beide wedstrijden beginnen om 20.45 uur.
Lees verder

Geen opmerkingen: