Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 16 september 2016

Paralympic TeamNL verbetert medaillescore van Londen 2012

Paralympic TeamNL verbetert medaillescore van Londen 2012
RIO DE JANEIRO – Paralympic TeamNL heeft vandaag officieel het medailletotaal van vier jaar geleden verbeterd. De succesvolle Spelen van 2012 leverden 39 medailles op, de tussenstand van Rio 2016 is tot nu toe 47 plakken. Marlou van Rhijn en Jiske Griffioen zorgden op dag 8 voor goud. In totaal werden er op één dag tien medailles gewonnen. Redactie, 16 september 2016, 02:44, Rio 21:44 cheers! 178Deel dit artikel op social media  Van Rhijn prolongeerde in het Olympisch Stadion haar titel op de 200 meter T44. "Het was geen spectaculaire race, maar wel solide. Ik had vooraf al gezegd dat het hier niet om tijden gaat, maar om titels", vertelde ze na afloop. "Ik heb vier jaar lang gewerkt om deze titel vast te houden. Dat is gelukt. Ik ben hartstikke blij." Voor Griffioen was het haar eerste gouden medaille, na brons en zilver vier jaar geleden. "Het is echt bizar, het voelt onwerkelijk",...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.