Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 september 2016

Paralympic TeamNL verwelkomd in Utrecht


Paralympic TeamNL verwelkomd in Utrecht
UTRECHT - In het bijzijn van meer dan 1.100 fans, familieleden en vrienden is Paralympic TeamNL vanmiddag welkom thuis geheten. Het Welkom Thuis voor Paralympic TeamNL, dat dit jaar voor het eerst werd georganiseerd, vond plaats in TivoliVredenburg. De sporters en begeleiders van Paralympic TeamNL landden rond 12.30 uur op Schiphol, vanwaar ze rechtstreeks doorreisden naar Utrecht. Rond 16.30 uur werd het team feestelijk onthaald in TivoliVredenburg. Dat de huldiging van Paralympic TeamNL plaatsvond in Utrecht was niet zonder reden. De stad is host city van de Nationale Sportweek, die dit jaar wordt georganiseerd van 17 tot en met 25 september. Voor Paralympic TeamNL waren het succesvolle Spelen. De ploeg, die onder leiding stond van chef de mission André Cats, veroverde 62 medailles: 17 gouden, 19 zilveren en 26 bronzen medailles. Voorzitter van het Nederlands Paralympisch Comité Wim...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.