Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 september 2016

Paralympische medaillewinnaars gehuldigd in Den Haag

Paralympische medaillewinnaars gehuldigd in Den Haag
DEN HAAG – De medaillewinnaars van Paralympic TeamNL zijn woensdag in de Grote Kerk in Den Haag gehuldigd door vice-pemier Lodewijk Asscher. Aansluitend ontvingen koning Willem Alexander en prinses Margriet de medaillewinnaars op Paleis Noordeinde.  Minister Asscher verving premier Mark Rutte, die vanwege de gewijzigde planning van de Algemene Beschouwingen af moest afzeggen. De minister-president heeft de atleten wel uitgenodigd op een ander moment langs te komen op het Catshuis. Asscher sprak de winnaars toe: "Jullie hebben er kei- en keihard voor gestreden. Bloed, zweet en tranen. Namens het hele kabinet en heel Nederland bedankt voor de mooie sportmomenten en de enorme medailleoogst." Nederland veroverde 62 medailles in Rio: 17 keer goud, 19 keer zilver en 26 bronzen medailles. De gouden medaillewinnaars kregen van staatssecretaris van VWS Martin van Rijn een lintje en zijn daarmee...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.