Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 september 2016

Pitch evenement voor startups tijdens Web Summit Lissabon

Pitch evenement voor startups tijdens Web Summit Lissabon
Bent u een Nederlandse startup? En gaat u naar de Web Summit? Maak dan nu extra kans op het vinden van een investeerder. Doe mee aan het pitch evenement voor startups in Lissabon!Podium in residentie Ambassadeur Acht veelbelovende startups krijgen op 9 november 2016, vanaf 18.00 een podium in de...
Lees verder

Uitnodiging Gebruikersdag e-Overheid voor Bedrijven 2016: 'Delen en leren van elkaar'
Miniatuurvoorbeeld:  Overweegt uw organisatie het gebruik van digitale voorzieningen voor ondernemers? En bent u benieuwd naar ervaringen met digitale dienstverlening en toegang?
Lees verder

Gebruikersdag e-Overheid voor Bedrijven 2016
Overweegt uw organisatie het gebruik van digitale voorzieningen voor ondernemers? En bent u benieuwd naar ervaringen met digitale dienstverlening en toegang? De gebruikersdag e-Overheid voor Bedrijven staat in het teken van 'delen en leren van elkaar'. In 2 rondes workshops delen overheden die de...
Lees verder

Opening inschrijving tariefcontingent invoer rijst uit derde landen
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.094 - Van 3 tot en met 14 oktober 2016, uiterlijk om 13.00 uur kunt u aanvragen indienen voor invoercertificaten voor tariefcontingenten voor de invoer van volwitte of halfwitte...
Lees verder

Succesfactoren bij ondernemen in ontwikkelingslanden: Personeel en training
Miniatuurvoorbeeld:  Getraind personeel is één van de succesfactoren voor zakendoen in ontwikkelingslanden.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.