Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 september 2016

Prinsjesdag 2016: meer ruimte voor ondernemerschap en duurzame groei

Prinsjesdag 2016: meer ruimte voor ondernemerschap en duurzame groei
Extra budget voor onderzoek en ontwikkeling en voor startende ondernemers en mkb-ers. Regels die ondernemers vooruit helpen, in plaats van in de weg zitten. Investeren in onze duurzame energievoorziening door in te zetten op nieuwe technieken. Een voedselagenda die toewerkt naar een veilig, gezond en ecologisch houdbaar voedselsysteem. Begrenzing van de mestproductie door de introductie van fosfaatrechten. Het zijn enkele van de maatregelen waarmee minister Kamp en staatssecretaris Van Dam van...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.