Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 28 september 2016

Reactie minister Koenders op resultaten MH17-onderzoek

Reactie minister Koenders op resultaten MH17-onderzoek
'Dankzij het uitstekende en precieze werk van het Joint Investigation Team (JIT) zijn we vandaag een stap dichter bij de waarheid gekomen over het neerhalen van vlucht MH17. Mijn gedachten gaan nu vooral uit naar de nabestaanden, want zij moeten leven met het verlies van hun geliefden na deze verschrikkelijke ramp die vandaag opnieuw volop in het nieuws is. Om een oordeel te vellen over aansprakelijkheid moeten we de volledige resultaten van het onderzoek afwachten. Stap voor stap en gestaag...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.