Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 27 september 2016

Road2IndiaXL: uw toegangspoort naar zakelijk succes

Road2IndiaXL: uw toegangspoort naar zakelijk succes
Op 7 november vindt in Den Haag het evenement Road2IndiaXL! plaats. India heeft een populatie van 1,3 miljard mensen en dat maakt de potentiële afzetmarkt gigantisch. Vraagt u zich af hoe u uw positie in dit land kunt verbeteren? Kom dan naar Road2IndiaXL!Waarom India? De afgelopen jaren groeide de...
Lees verder

Derde tender SBIR Cyber Security binnenkort opengesteld
Miniatuurvoorbeeld:  De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) voert dit jaar de 3e tender SBIR Cyber Security uit.
Lees verder

Nationaal Export Event: evenement voor exporteurs
Exporteert u goederen of diensten? Wilt u meer weten over internationaal zakendoen? Kom dan naar het Nationaal Export Event op woensdag 2 november 2016 in Nieuwegein. Het Nationaal Export Event is hét evenement voor startende en ervaren exporteurs, die willen investeren in internationaal succes....
Lees verder

#NLInnovatief van start
Miniatuurvoorbeeld:  Nederland staat in 2016 in de Europese top 5 op het gebied van innovatie.
Lees verder

Vaststelling kwantitatieve grens voor buiten quotum geproduceerde suiker en isoglucose
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.093 - Met uitvoeringsverordening (EU) 2016/1713 heeft de Europese Commissie (EC) de kwantitatieve grens vastgesteld van buiten het quotum geproduceerde witte suiker en isoglucose...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.