Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 23 september 2016

RVO.nl aanwezig op Dag van de Innovatie 2016

RVO.nl aanwezig op Dag van de Innovatie 2016
Miniatuurvoorbeeld:  Op donderdag 29 september 2016 is de jaarlijkse KvK Dag van de Innovatie.
Lees verder

Aanvragen via eLoket komend weekend niet mogelijk
Miniatuurvoorbeeld:  In verband met een update is het eLoket het komend weekend niet bereikbaar.
Lees verder

Zakendoen in de Golf, Jordanië en Libanon
De Golfregio (Saoedi-Arabië, Verenigde Arabische Emiraten, Qatar, Oman, Koeweit en Bahrein) is een interessante markt voor ondernemend Nederland. Meer dan 250 Nederlandse bedrijven hebben zich daar al gevestigd. De exportmarkt in 2015 bedroeg € 7,3 miljard. Naast traditioneel belangrijke sectoren...
Lees verder

Seminar anti-namaak
Op donderdag 6 oktober a.s. organiseert de Nederlandse afdeling van de International Chamber of Commerce (ICC) het seminar 'Building and protecting brands; how to deal with counterfeits on a global level?'. Een seminar over anti-namaak. Opzettelijke namaak is geen nieuw fenomeen, maar met de komst...
Lees verder

Ondernemen in ontwikkelingslanden; Toen & Nu
Het evenement 'Ondernemen in ontwikkelingslanden; Toen & Nu' blikt terug op 18 jaar ondernemen waarbij hulp, handel en investeringen in ontwikkelingslanden hand in hand gaan. We kijken terug op de lessen die we hebben geleerd sinds de start van het Programma Samenwerking Opkomende Markten...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.