Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 september 2016

Schouder aan schouder met gemeenten en burgers

Schouder aan schouder met gemeenten en burgers
Nederland kan trots zijn op de kwaliteit, effectiviteit en geloofwaardigheid van ons bestuur. Diverse internationale ranglijsten bevestigen dat. De afgelopen jaren zijn belangrijke stappen gezet om bestuur en democratie aan te passen aan de eisen van de nieuwe tijd. Dichter bij burgers en meer in samenspraak met burgers, medeoverheden en andere betrokkenen. Dat is gebeurd bij de verhoogde instroom van asielzoekers en bij de decentralisaties. Die werkwijze - schouder aan schouder - is goed...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.