Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 30 september 2016

Seminar Water in EU programma's voor partnerlanden

Seminar Water in EU programma's voor partnerlanden
Heeft u ambities om te gaan exporteren naar ontwikkelings- of transitielanden? Wilt u meer weten over project- en investeringsmogelijkheden van de Europese Unie (EU)? Kom dan dinsdag 15 november 2016 naar het seminar 'Water in EU programma's voor partnerlanden'. Tijdens dit seminar krijgt u inzicht...
Lees verder

Internationaal Innoveren in de Chemie
Heeft u een technologie, product of dienst waarmee u internationaal wil innoveren in de chemie? Wilt u succesvol gebruik maken van de ervaringen van anderen en van nationale en internationale stimuleringsregelingen? Kom dan naar de themadag Internationaal Innoveren in de Chemie op 3 november 2016!
Lees verder

Health Deal voor excellente pijnzorg chronische pijnpatiënten
Miniatuurvoorbeeld:  De ministers van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en van Economische Zaken gaan de Health Deal 'Chronische Pijn' ondertekenen.
Lees verder

Nieuwe representatieve prijzen pluimvee- en eiersector
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.096 - Vandaag heeft de Europese Commissie (EC) met Uitvoeringsverordening (EU) 2016/1738 de nieuwe representatieve prijzen bekendgemaakt in de pluimvee- en eiersector.
Lees verder

Nederlandse cyberexperts trainen Japanse studenten in Tokio
Miniatuurvoorbeeld:  Nederlandse hackers gaven deze week in Tokio een masterclass cybersecurity.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.