Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 september 2016

Spreek je waardering uit met #scheidsbedankt!

Spreek je waardering uit met #scheidsbedankt!
1 t/m 9 oktober: Week van de Scheidsrechter ARNHEM - Sinds 2009 vindt in de eerste week van oktober de Week van de Scheidsrechter plaats. In die week kunnen sportclubs en sporters hun scheidsrechters en officials bedanken voor hun inzet tijdens het sportseizoen. Dit jaar vindt de Week van de Scheidsrechter plaats van zaterdag 1 oktober tot en met zondag 9 oktober. Projectleider Jan Vlasblom: "Het doel van de Week van de Scheidsrechter is dat sporters, sportclubs, en -bonden hun waardering laten blijken aan scheidsrechters, juryleden en andere officials. Zij zetten zich vaak belangeloos in voor de sport en daar mogen ze voor in het zonnetje worden gezet. Dit kan al op een laagdrempelige manier, door bijvoorbeeld een bloemetje aan te bieden of door via social media er aandacht aan te besteden." Sportclubs en sporters worden uitgedaagd om tussen 1 en 9 oktober op een leuke of ludieke...
Lees verder

Geen opmerkingen: