Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 6 oktober 2016

Akkoord over betere regelgeving vliegen over conflictgebieden

Akkoord over betere regelgeving vliegen over conflictgebieden
De internationale burgerluchtvaartorganisatie van de VN (ICAO) gaat de afspraken ten aanzien van het vliegen over conflictgebieden aanpassen. Zo moet tot regelgeving worden gekomen om informatie over onveilige situaties in het eigen luchtruim door te geven en een algehele, duidelijke bewaarplicht zodat radarbeelden altijd gebruikt kunnen worden bij een ongevalsonderzoek. Dat is besloten naar aanleiding van een Nederlands voorstel op de ICAO-vergadering van 191 landen die eens in de drie jaar...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.