Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 oktober 2016

Argentinie: Koningin Máxima bezocht Argentinië voor toegang tot financiële diensten

Koningin Máxima bezocht Argentinië voor toegang tot financiële diensten
Buenos Aires, 13 oktober. "Het is aangetoond dat inclusieve financiering bijdraagt aan de afname van armoede, de verbetering van de levensstandaard, investeringen in bedrijven, meer gelijkheid tussen man en vrouw en de versterking van economische groei, kortom, het is bevorderend voor iedereen," zei Hare Majesteit Koningin Máxima tijdens haar derde bezoek aan Argentinië in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA).
Lees verder

Auto Response Mail
Vanwege een technisch probleem van het track & trace systeem ontvangen sommige klanten meerdere bevestigingsemails vanaf donotreply@minbuza.nl. U kunt deze emails als niet verzonden beschouwen. We bieden onze excuses aan voor het ongemak. Het ministerie is bezig om het probleem z.s.m. op te lossen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.